Ügyészek Országos Egyesülete
MagyarEnglishDeutschland

IX. Dunántúli Ügyészségi Sporttalálkozó Veszprémben

 

A IX. Dunántúli Ügyészségi Sporttalálkozónak Veszprém adott otthont 2016. július 1-2. napja között.  

  


 

A 200 fős rendezvényt dr. Orbán György, Veszprém megyei főügyész nyitotta meg.

A kiváló rendezésű sportrendezvényt még egy kisebb tornádó is színesítette, azonban így is valamennyi versenyszám lebonyolításra került. A hagyományos sportágak mellett a csapatok karaoke-ban mérhették össze tudásukat, míg a csapatvezetők hétmétereseket lőhettek Fazekas Nándornak, a jelenleg a Balatonfüredi KSE-ben védő hálóőrnek, többszörös magyar bajnok és kupagyőztes, EHF kupagyőztes kézilabda kapusnak.

 

A sporttalálkozón az alábbi eredmények születtek:

 

100 méteres síkfutás (női, férfi): női: 1. Somogy 2. Veszprém 3. Vas 4. Komárom-Esztergom 5. Győr-Moson-Sopron 6. Baranya 7. Fejér 8. Legfőbb Ügyészség férfi: 1. Komárom-Esztergom 2. Győr-Moson-Sopron 3. Vas 4. Baranya 5. Veszprém 6. Tolna 7. Legfőbb Ügyészség 8. Somogy 9. Fejér 10. Zala

 

800 méteres síkfutás (női): 1. Baranya 2. Komárom-Esztergom 3. Győr-Moson-Sopron 4. Legfőbb Ügyészség 5. Veszprém 6. Fejér 7. Zala

 

1500 méteres síkfutás (férfi): 1. Komárom-Esztergom 2. Legfőbb Ügyészség 3. Vas 4. Veszprém 5. Győr-Moson-Sopron megye 6. Baranya 7. Fejér 8. Zala 9. Somogy

 

Távolugrás (női, férfi): női: 1. Komárom-Esztergom 2. Fejér 3. Baranya 4. Veszprém 5. Somogy 6. Győr-Moson-Sopron 7. Legfőbb Ügyészség 8. Zala férfi: 1. Győr-Moson-Sopron 2. Vas 3. Somogy 4. Komárom-Esztergom 5. Zala 6. Baranya 7. Veszprém 8. Tolna 9. Legfőbb Ügyészség 10. Fejér

 

Kislabdadobás (női, férfi): női: 1. Veszprém 2. Fejér 3. Tolna 4. Komárom-Esztergom 5. Somogy 6. Zala 7. Legfőbb Ügyészség 8. Győr-Moson-Sopron 9. Baranya férfi: 1. Győr-Moson-Sopron 2. Somogy 3. Baranya 4. Vas 5. Legfőbb Ügyészség 6. Zala 7. Fejér 8. Veszprém 9. Tolna 10. Győr-Moson-Sopron

 

Súlylökés (női, férfi): női: 1. Fejér 2. Somogy 3. Zala 4. Tolna 5. Veszprém 6. Legfőbb Ügyészség 7. Komárom-Esztergom 8. Győr-Moson-Sopron 9. Baranya férfi: 1. Baranya 2. Győr-Moson-Sopron 3. Zala 4. Veszprém 5. Vas 6. Komárom-Esztergom 7. Somogy 8. Fejér 9. Legfőbb Ügyészség 10. Tolna

 

Íjászat: 1. Veszprém 2. Zala 3. Győr-Moson-Sopron 4. Fejér 5. Somogy 6. Komárom-Esztergom 7. Baranya 8. Legfőbb Ügyészség 9. Tolna 10. Vas

 

Airsoft lövészet: női: 1. Somogy 2. Legfőbb Ügyészség 3. Veszprém 4. Komárom-Esztergom 5. Baranya 6. Győr-Moson-Sopron 7. Fejér 8. Zala 9. Tolna férfi: 1. Baranya 2. Somogy 3. Tolna 4. Komárom-Esztergom 5. Veszprém 6. Zala 7. Győr-Moson-Sopron 8. Vas 9. Legfőbb Ügyészség 10. Fejér

 

Asztalitenisz: női: 1. Somogy 2. Legfőbb Ügyészség 3. Veszprém 4. Győr-Moson-Sopron 5. Komárom-Esztergom 6. Baranya 7. Fejér 8. Tolna 9. Zala férfi: 1. Legfőbb Ügyészség 2. Komárom-Esztergom 3. Veszprém 4. Zala 5. Baranya 6. Somogy 7. Tolna 8. Vas 9. Győr-Moson-Sopron

 

Tollaslabda (női páros): 1. Zala 2. Komárom-Esztergom 3. Legfőbb Ügyészség 4. Győr-Moson-Sopron 5. Veszprém 6. Baranya 7. Somogy 8. Fejér

 

Férfi kispályás labdarúgás (5 + 1 fős csapat): 1. Veszprém 2. Győr-Moson-Sopron 3. Komárom-Esztergom 4. Vas 5. Legfőbb Ügyészség 6. Fejér 7. Somogy 8. Zala 9. Baranya 10. Tolna

 

Női röplabda: 1. Komárom-Esztergom 2. Győr-Moson-Sopron 3. Veszprém 4. Somogy 5. Zala 6. Fejér 7. Legfőbb Ügyészség 8. Baranya

 

Kötélhúzás (8 fős csapat): 1. Somogy 2. Baranya 3. Komárom-Esztergom 4. Zala 5. Legfőbb Ügyészség 6. Veszprém 7. Fejér 8. Győr-Moson-Sopron 9. Vas 10. Tolna

 

Zsákban futás (női-férfi váltó): 1. Vas 2. Győr-Moson-Sopron 3. Veszprém 4. Komárom-Esztergom 5. Somogy 6. Baranya 7. Zala 8. Legfőbb Ügyészség


 

Összesített végeredmény:

1. Komárom-Esztergom megye (170 pont)

2. Veszprém megye (157 pont)

3. Somogy megye (143 pont)

4. Győr-Moson-Sopron megye (138 pont)

5. Baranya megye (132 pont)

6. Legfőbb Ügyészség (121 pont)

7. Zala megye (114 pont)

8. Fejér megye (99 pont)

9. Vas megye (72 pont)

10. Tolna megye (46 pont)